Sparing GKS Bełchatów : Olimpia Grudziądz

Moja pierwsza wizyta na stadionie GKS Bełchatów w celu wykonania dokumentacji fotograficznej z przebiegu meczu przebiegła pomyślnie :)

Poniżej kilka zdjęć z meczu sparingowego GKS Bełchatów: Olimpia Grudziądz.

Czytaj wpis

Kilka fotografii z imprezy – Noc Muzeów Głogów 2012

Nie musiałam się zastanawiać gdzie się udać, które miejsce wybrać podczas Nocy Muzeów. W Głogowie bowiem jest jedno muzeum. Mimo to czuję dziś zakwasy na nogach po intensywnym zwiedzaniu sal ekspozycyjnych oraz podziwiania widoków z dwóch wież widokowych (wieży ratuszowej, oraz wieży zamkowej), na które oczywiście wcześniej trzeba było wejść. Poniżej fotorelacja z tegorocznej Nocy Muzeów, która miała miejsce z Głogowie. Atrakcji było naprawdę wiele, gratuluję organizatorom fajnego i bogatego programu imprezy. Na fotografii możecie zobaczyć między innymi panoramę Głogowa z wieży ratuszowej, a także portrety kilku śmiałków, którzy zdecydowali się na przymierzanie zbroi rycerskiej.

fotorelacja z imprezy noc muzeów w głogowie Czytaj wpis

Fotografia dla biznesu – Głogów

Kilka kolejnych  zdjęć wykonanych podczas biznesowej sesji fotograficznej w Głogowie.

Fotografie z Głogowskiej sesji zdjęciowej Czytaj wpis

Głogów – biznesowa sesja fotograficzna

Zapowiedź biznesowej sesji zdjęciowej, która miała miejsce w upalne wiosenne popołudnie w Głogowie. Pozdrawiamy pierwszego klienta, który skorzystał z fotograficznej sesji dla swojego przedsiębiorstwa w  Głogowie – właściciela firmy DORA autoryzowanego dystrybutora urządzeń fiskalnych na Dolnym Śląsku.

zdjęcie z biznesowej sesji fotograficznej w Głogowie

Turniej Tańca Głogów

Czy kiedykolwiek mieliście okazję uczestniczyć w pokazach tańca towarzyskiego? My mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Głogowa, który odbył się w sobotę 29 kwietnia 2012 roku w Hali Widowiskowo-Sportowej w Głogowie.

Wrażenia są niesamowite. Transmisje telewizyjne nie oddają atmosfery i  emocji jakie mają miejsce podczas tego typu wydarzeń.

Turniej podzielony był na trzy części. W każdej części toczyły się rozgrywki pomiędzy tancerzami danej grupy wiekowej. W pierwszym bloku  tanecznym wystąpili najmłodsi tancerze. Muszę przyznać, że niektóre pięciolatki radziły sobie na parkiecie zdecydowanie lepiej niż przeciętny polak.

W kolejny blok, który zresztą zrobił na mnie największe wrażenie mogliśmy podziwiać taniec bardziej zaawansowanych tancerzy w tym najlepszą klasę – klasę A. Na koniec wystąpiła grupa seniorów.

Poniżej możecie zobaczyć krótki fotoreportaż z Turnieju Tańca Towarzyskiego. Jednakże jeśli kiedykolwiek będziecie mieli szansę na uczestnictwo w takiej imprezie – skorzystajcie z niego koniecznie –  naprawdę warto.

zdjęcia z turnieju tańca

Czytaj wpis

Fotografia sportowa – GKS Bełchatów – Korona Kielce

Fotorelacja z meczu GKS Bełchatów – Korona Kielce; 28.04.2012r.

Czytaj wpis

Atrakcyjna oferta na reportaż ślubny

Targi, targi i po targach.

IV Bełchatowskie Targi Ślubne były bardzo udane. My, jako jedni z wystawców bawiliśmy się świetnie. Myślę, że goście, którzy nas odwiedzili także. Atrakcji było naprawdę wiele, konkursy z  nagrodami, degustacje tortów weselnych i nawet domowych trunków wysoko procentowych. Wszyscy Ci, którzy planują w niedalekiej przyszłości wziąć ślub mieli okazję zapoznać się z aktualną ofertą firm działających w branży ślubnej m.in. na terenie województwa łódzkiego. Można było wybrać fotografa ślubnego, kamerzystę, fryzjerkę czy dekoratorkę, która zadba o najmniejszy detal dekoracji sali weselnej i kościoła. Dzięki prezentacji zespołów muzycznych oraz DJów – przyszli Państwo młodzi mogli sprawdzić, czy aby na pewno dana grupa rozrusza gości weselnych.

Wiele firm oferowało atrakcyjne rabaty i promocje, dla uczestników targów.

My także: wszyscy Ci, którzy otrzymali naszą ulotkę lub wizytówkę mogą liczyć na atrakcyjną ofertę kompleksowego fotoreportażu ślubnego wraz z plenerem.

Oto fotorelacja z tegorocznej IV edycji Targów Ślubnych, jakie odbyły się w Bełchatowie.

zdjęcia z targów ślubnych w Bełchatowie

Czytaj wpis

Targi Ślubne Bełchatów

Już w najbliższą niedzielę 04.03.2012 odbędą w Bełchatowie odbędą się Targi Ślubne. Oczywiście firma HIGH CONTRAST będzie na targach obecna.

Jeśli tylko jesteście w pobliżu Bełchatowa i dysponujecie chwilą czasu w imieniu swoim i organizatorów (Agencja Impresja) serdecznie Was zapraszam. Będziecie mieli okazję poznać się z nami osobiście oraz obejrzeć zdjęcia z sesji fotografii ślubnej jakie do tej pory mieliśmy okazję realizować.

fotografia gadżetów na targi ślubne

Czytaj wpis

Fotografia ślubna High Contrast na YouTube

Przedstawiamy jeden z filmów promocyjnych firmy High Contrast w temacie fotografii ślubnej.

 

 

Dodatkowe filmy możecie obejrzeć na naszym kanale na Youtube: Fotografia High Contrast na Youtube

Co dziś na obiad?

Co dziś na obiad? To chyba jedno z dość często zadawanych pytań, które nurtuje codziennie wiele osób. Dziś udzielona przez nas odpowiedź to: pizza. Tym razem (o dziwo) nie ograniczyliśmy się do wybrania numeru w telefonie i złożeniu zamówienia na to jedno z najpopularniejszych dań. Sami przygotowaliśmy potrawę od A do Z i jesteśmy z tego dumni. Przy okazji wykonaliśmy kilka zdjęć. A co wy dziś macie na obiad?

składniki do pizzy, pieczarki, oliwki, sos pomidorowy

Czytaj wpis

Starsze posty &laquo